WAKACJE NA ŚWIEŻYM 

POWIETRZU DLA RODZIN 

CENIĄCYCH SWOBODĘ

 

Wiemy, że macie różne oczekiwania co do wakacji... Jedni z Was potrzebują długiego wylegiwania się w łóżku do południa, inni za to uwielbiają sportowe aktywności nawet przed wschodem słońca. Wielu z Was mogłoby nie opuszczać cały dzień wodnych atrakcji, spora część natomiast wakacje spędza na plaży, czerpiąc energię i humor ze słonecznych promieni.

Nasze campingi to nie tylko miejsce na nocleg. To przestrzeń dopasowana do Waszych rożnorodnych upodobań i pasji, w której możecie do woli relaksować się robiąc to, co lubicie. I nieważne czy szukacie bazy wypadowej do poznawania okolicy, chwili zapomnienia dla Waszych pociech czy też  miejsca idealnego do relaksu, w którym na chwilę zatrzyma się czas - mamy to, czego szukacie. Bawcie się i odkrywajcie do woli!

WAKACYJNE PARKI OFERUJĄCE PRZESTRZEŃ, ZABAWĘ I RELAKS 

Lubicie to uczucie, kiedy można wyłączyć budzik i robić to, na co macie ochotę bez patrzenia na zegarek i uciekające minuty? Wybierać sobie codziennie inne miejsca do relaksu, iść przed siebie bez celu i rozkoszować się bez ograniczeń świeżym powietrzem? Pomyślcie o naszych "hotelach na świeżym powietrzu", w których możecie wykreować swoje idealne, pełne przygód wakacje. Na campingach z fantastycznymi parkami wodnymi, sportowymi atrakcjami, placami zabaw i szeroką ofertą gastronomiczną możecie rozkoszować się każdą wolną chwilą!

TYSIĄCE NAJPIĘKNIEJSZYCH LOKALIZACJI...

 

Niezatłoczone plaże, spokojne jeziora, sielskie krajobrazy, urokliwe wioski, tętniące życiem miasta - mamy dla Ciebie najlepsze campingi w Europie oferujące otoczenie i możliwości wypoczynku dokładnie takie, jak lubisz.

PRZYTULNY DOM DALEKO OD DOMU

 

Doskonale wyposażone mobile home'y z dwiema lub trzema sypialniami, odpowiednie zarówno dla mniejszych lub większych rodzin, możliwość przygotowywania posiłków na miejscu, zadaszony taras - wypoczynek z Al Fresco to, w odróżnieniu od ciasnych, hotelowych przestrzeni, połączenie wolności, swobody i świeżego powietrza.  

PODRÓŻ WŁASNYM SAMOCHODEM

 

Wyjazd na kemping własnym samochodem to brak troski o odwołane lub przesunięte loty. To także pełna swoboda podróżowania - jeździcie tam gdzie chcecie i odwiedzacie wybrane przez siebie miejsca. 

WAKACJE W NAJPIĘKNIEJSZYCH ZAKĄTKACH EUROPY...

Wakacje we Włoszech

Wakacje we Włoszech

Wakacje w Chorwacji

Wakacje w Chorwacji

Wakacje w Hiszpanii

Wakacje w Hiszpanii

Wakacje we Francji

Wakacje we Francji


WAKACJE 2022 - REZERWUJ Z PEWNOŚCIĄ