WAKACJE PRZYJAZNE DZIECIOM

 

Wakacje na kempingu z Al Fresco są odpowiednie dla wszystkich, ale szczególnie polecamy je dla rodzin z małymi dziećmi. Wiemy, że radość dzieci sprawia, że wakacje są wyjątkowe dla całej rodziny, a dzięki pobytowi na naszych kempingach uśmiechy na ich buziach będą pojawiały się wyjątkowo często! Od klubów dziecięcych po przyjazne maluchom parki wodne- zapewnimy najmłodszym dni pełne zabawy i przygód.

UDOGODNIENIA DLA DZIECI NA KEMPINGACH

Podróżowanie z małymi dziećmi może być wyzwaniem, dlatego Al Fresco  oferuje kempingi idealne dla najmłodszych- z dużą ilością zajęć, tak aby zawsze móc zapewnić im wspaniałą zabawę!

KLUBY DZIECIĘCE

Podczas zajęć w klubie dziecięcym dzieci są zachęcane do uczenia się, rozwijania wyobraźni i kreatywności. Czekają tu na nie m.in. zabawy edukacyjne, gry i zajęcia tematyczne.

Extra pack for families travelling with toddlers

AKCESORIA DLA WIĘKSZYCH DZIECI

Zdajemy sobie sprawę, że jadąc z dziećmi potrzebnych jest mnóstwo rzeczy, a przestrzeń bagażowa jest ograniczona. Dlatego też w naszej ofercie posiadamy pakiet dla starszych dzieci zawierający stopień podwyższający, gumową podkładkę na materac, barierkę na łóżko, zabezpieczenia do gniazdek elektrycznych, bramkę zabezpieczającą na taras oraz lampkę nocną – wszystko to można zarezerwować bezpłatnie podczas dokonywania rezerwacji (zestaw nie jest dostępny na wszystkich kempingach).