ZAWSZE PRZY TOBIE, NA KAŻDYM KROKU

Robimy wszystko, abyście jeszcze w tym roku mogli się cieszyć wakacjami na campingach Al Fresco Holiday. Pomimo trudnej sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa elastycznie dostosowujemy się do panujących warunków i zmieniających się dynamicznie potrzeb. Jesteśmy zawsze przy Was, na każdym etapie podróży, nawet tym niełatwym...

OPIEKA DORADCÓW I TROSKA

Nasi eksperci cały czas odbierają Wasze wiadomości i starają się rozwiewać wszelkie wątpliwości. Jeśli macie jakiekolwiek pytanie związane z wakacjami, napiszcie do nas koniecznie - jesteśmy tu dla Was! Nasza obsługa to nie tylko rezerwowanie wybranych przez Was wakacji. To przede wszystkim profesjonalne doradztwo i chęć pomocy na każdym kroku. 

BEZPŁATNE ZMIANY WAKACJI

Jeśli chcecie zmienić swoją obecną rezerwację, skontaktujcie się z nami koniecznie. Znajdziemy dla Was najlepsze alternatywy, przedstawimy propozycje i bezpłatnie zmienimy rezerwację. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości związane z płatnością za wakacje, również czekamy na pytania - nie wahajcie się napisać do nas i wyjaśnić wszelkie niezrozumiałe kwestie. 

FINANSOWA ELASTYCZNOŚĆ


Wiemy, jak w tym trudnym czasie szczególnie ważna jest nasza elastyczność i dogodne warunki płatności. Za wakacje z Al Fresco płatność końcową uiścicie dopiero 6 tygodni przed wyjazdem, a depozyt wynosi tylko 10%. Rezerwujcie wakacje z Al Fresco bez obaw!