FANTASTYCZNE OFERTY I INSPIRACJE 

W Al Fresco zawdze dbamy o to, żeby Wasze wakacje były najlepsze. To dla nas ogromna przyjemność spełniać wakacyjne marzenia tak, jak oczekują tego od nas Klienci. Stajemy na wysokości zadania dbając nie tylko o doskonałą jakość oferowanych usług, ale także o przystępną cenę. To dlatego właśnie tak wielu z naszych Klientów wraca do nas w kolejnym sezonie. Urlop z Al Fresco to suma wyjątkowego relaksu, poczucia wolności i swobody w tworzeniu planu wakacyjnego dnia, niezapomnianego czasu spędzonego wśród bliskich, fantastycznej zabawy dzieci i odkrywania uroku okolicznych atrakcji. Nasi przedstawiciele na kempingach dbają, by nic nie zakłóciło Waszego wypoczynku. Robimy wszystko, abyście mogli przywieźć do domu walizki pełne niezwykłych wspomnień!


Sprawdźcie przygotowane przez nas super oferty i inspiracje.  

RABAT NA WAKACJE 2022

Rezerwując swoje wakacje już teraz zyskujecie nawet 20% rabatu. Byliście już wcześniej na wakacjach z Al Fresco? Co powiecie na dodatkowy rabat dla stałych Klientów?

WAKACYJNE INSPIRACJE

Potrzebujecie odrobiny inspiracji? Dzięki naszym ekspertom pomożemy Wam wybrać idealny kemping, niezależnie od tego, czy szukacie ośrodka ze SPA, idealnego miejsca na romantyczne wakacje, parku wodnego dla dzieci czy fantastycznej plaży.