GWARANCJA CENY 2020 NA WAKACJE W SEZONIE 2021

 

Wiemy, że tegoroczne wakacje nie będą wyglądać tak, jak sobie to wymarzyliście i wielu z Was nie zrealizuje swoich wakacyjnych planów... Mamy jednak dla Was doskonałą wiadomość! Jeśli zdecydujecie się przenieść wakacje na sezon 2021 w takiej samej konfiguracji, jak skasowane właśnie wakacje, ich cena się nie zmieni. 

WARUNKI GWARANCJI CENOWEJ


Gwarancja ceny dotyczy wszystkich pobytów kończących się do 30 czerwca i już opłaconych (bez dodatkowych opcji) na tym samym kempingu, w tym samym rodzaju zakwaterowania oraz w tym samym terminie w 2021 roku. Dopasowanie ceny będzie oparte na pierwotnie zarezerwowanym urlopie w 2020 roku, a nie na późniejszych zmianach rezerwacji wynikających z pandemii Covid-19. Wszelkie przeniesienia wakacji uzależnione są od dostępności miejsc. Wszelkie opłaty za anulowanie obowiązujące obecnie na wakacje 2020 stają się nową minimalną opłatą za anulowanie, jeśli zdecydujecie się anulować rezerwację 2021 w późniejszym terminie. Aby skorzystać z powyższej propozycji, rezerwacji należy dokonać do 31 maja 2020. 

Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z gwarancji cenowej, wyślijcie nam wiadomość na adres: info@alfresco-holidays.pl (niestety, nie ma możliwości przeniesienia rezerwacji online). Zapraszamy do kontaktu!