Top Al Fresco Holiday parks for couples

NAJLEPSZE KEMPINGI DLA PAR

A może zabierzesz najbliższą i najdroższą osobę na czarującą wycieczkę do jednego z naszych relaksujących, zacisznych i spokojnych kempingów? Chorwacja, Francja, Holandia lub Włochy - możesz zaskoczyć ukochaną osobę sekretną rezerwacją i spędzić z nią czas na wymarzonej wyprawie do jednego z tych krajów. Cieszcie się razem urzekającymi zachodami słońca i wieczornymi spacerami pod gwiazdami. Aby zaoferować Wam inspirację, wybraliśmy parę z najlepszych ośrodków dla par- propozycje, które sprawią, że Wasza podróż będzie niezapomniana.

ZATON HOLIDAY RESORT

Chcecie spędzić ze sobą cały dzień? Wybierzcie się na wycieczkę łódką z Zatonu do Parku Narodowego Kornati- archipelagu 100 małych, w większości niezamieszkanych wysp z gajami oliwnymi, winnicami i sadami. To idealna okazja, aby nacieszyć się odrobiną spokoju w pięknym otoczeniu spektakularnej przyrody.

Zaton Holiday Resort ›

YELLOH! VILLAGE LE SERIGNAN PLAGE

Naturalne piękno plaży tej najbardziej wysuniętej na południe części Francji budzi respekt. To doskonała sceneria na spacery o zachodzie słońca, a także na wspólną naukę surfingu.

Yelloh! Village le Serignan Plage ›

KEMPING VILLAGE FABULOUS

Wyobraźcie sobie wieczorny spacer oświetlonymi uliczkami Wiecznego Miasta. Wędrując wśród zabytków będziecie mieli okazję zjeść kolację w którejś z najlepszych włoskich restauracji i skosztować doskonałych win, by na koniec wrócić do swojego wygodnego domku wakacyjnego na kempingu Fabulous.

Camping Village Fabulous ›

MARINA D'ERBA ROSSA

Zaciszna zatoka Ghisonnaccia i ciepłe wody Morza Śródziemnego są idealnym miejscem na wieczorną kąpiel z imponującymi górami w tle. Wybierzcie się też do uroczej restauracji Ghisonaccia L’etincelle w miasteczku Fitelles lub wypijcie wieczorem drinka przy plaży pod dziko rozgwieżdżonym niebem...

Marina Derba Rossa ›

LES PRAIRIES DE LA MER

Beach bar Canopy to prawdziwie rajskie miejsce, w którym można wygodnie usiąść na sofie i obserwować migoczące między palmowymi liściami światła St. Tropez. Tutejsza plaża jest wyjatkowo piękna, a kemping idealnie położony, abyście mogli wybrać się na odkrywanie uroków Lazurowego Wybrzeża. Tylko parę kroków dzielić Was będzie od Port Grimaud, gdzie warto zjeść kolację w jednej z restauracji nad brzegiem morza i podziwiać wspaniały zachód słońca.

Les Prairies de La Mer ›

LE MÉDITERRANÉE-PLAGE

Wybierzcie się do kooperatywy les Vignerons de Portiragnes, aby spróbować rewelacyjnych, lokalnych win produkowanych przez doświadczony, przyjazny zespół. Po kupieniu butelki świeżego, różowego wina warto przespacerować się wydmami na Plage de la Redoute i zrobić sobie piknik przy zachodzącym słońcu.

Le Méditerranée-Plage ›

DUINRELL

Spędźcie dzień w Amsterdamie- światowej stolicy diamentów, gdzie możecie wybrać odpowiedni kamień, żeby umieścić go na palcu ukochanej osoby. Możecie też podelektować się przysmakami w uroczej restauracji De Kas, a następnie wybrać się na wycieczkę łodzią po malowniczych kanałach.

Duinrell ›

DOMAINE DE KER YS

Przed Ker Ys rozpościerają się szerokie piaski plaży Pentrez- może przejdźiecie się w stronę zatoki Camelos, gdzie znajduje się wiele sekretnych jaskiń i zabawicie się w odkrywców? Wybierzcie się również do pięknego, odilozowanego miasteczka St Nic i zjedzcie obiad w jednej z uroczych lokalnych restauracji!

Domaine De Ker Ys ›