Top Al Fresco Holiday parks for water parks

NAJLEPSZE KEMPINGI Z PARKAMI WODNYMI

 

Większość naszych kempingów ma piękne baseny. Ale są i baseny i parki wodne - niektóre z nich naprawdę wyróżniają się swoją skalą, różnorodnością i efektem „Wow!”. Nasze ulubione zasługują jak sądzimy na szczególną uwagę. Nie tylko ze względu na ich wielkość, ale także ilość wodnych atrakcji - zjeżdżalnie, ślizgawki, leniwe rzeki, baseny z falami i wiele, wiele więcej…

DUINRELL

Tutaj znajdziecie baseny i zjeżdżalnie dla wielbicieli wodnej zabawy w każdym wieku, ale Basen Tiki przenosi wszystko na zupełnie nowy poziom - oferuje 11 unikatowych zjeżdżalni wodnych o nazwach takich jak Cannon Ball, Blitz & Flits, The Cycloon i The Tyfoon. Gotowi na prawdziwe wodne szaleństwo?

Duinrell ›

ESTEREL

Ten wijący się między drzewami palmowymi park wodny o powierzchni 1800 m2 ma trzy niesamowite zjeżdżalnie wodne i cztery zjeżdżalnie, na których można się ścigać. Dodatkowo jest też pięć dużych okrągłych basenów- idealnych na relaks i rozkoszowanie się słońcem.
Esterel ›

MARINA DI VENEZIA

Wszystko tutaj odbywa się na gigantyczną skalę - jest magiczny zamek, spokojna zatoka Coral Bay, ekscytujący basen z falami, relaksujący basen ze stanowiskami do hydromasażu i basen olimpijski dla tych, którzy poważnie traktują pływanie.

Marina di Venezia ›

LA RIVE

La Rive szczyci się jednym z największych wodnych parków rozrywki w Akwitanii. Kryty i podgrzewany kompleks basenów, baseny zewnętrzne, zjeżdżalnie wodne, fontanny, jacuzzi, 100- metrowa leniwa rzeka i wodny plac zabaw nie pozwolą Wam się nudzić nawet przez chwilę!

La Rive ›

DOMAINE DES ORMES

Ten luksusowy, pięciogwiazdkowy ośrodek oferuje wspaniałe baseny i atrakcje wodne, które zapewnią rozrywkę dla całej rodziny. Znajdziecie tu zjeżdżalnie, leniwą rzekę, jacuzzi i małe wodospady dla najmłodszych oraz potężny basen z falami, wodospady i zjeżdżalnie dla większych.
Domaine des Ormes ›

LA SIRENE

La Sirene jest pełna atrakcji i rozrywek dla wszystkich grup wiekowych - od mini zjeżdżalni po gigantyczne zjeżdżalnie i wielościeżkowe tory. Ci, którzy preferują spokój i wypoczynek, mogą wybrać dwa kryte baseny z łóżkami z hydromasażem, wodospadami i jacuzzi.
La Sirène ›

SANGULI

Słonie, krokodyle, hipopotamy? Znajdziecie je wszystkie na Sanguli, obok wodospadu, bulgoczącego jacuzzi, zjeżdżalni i basenów. Zwierzęta mogą nie być prawdziwe, ale wszystkie baseny i zjeżdżalnie są z pewnością - w tym bar Oasis, który znajduje się w basenie!
Sanguli ›

UNION LIDO

Wybierzcie się na jeden z fantastycznych basenów na Union Lido. W aquaparku Laguna znajduje się basen z piaszczystą plażą, wodospad, leniwa rzeka Z kolei park wodny The Mare oferuje zjeżdżalnie, leniwą rzekę, brodziki i basen o rozmiarach półolimpijskich.
Union Lido ›

LES ALICOURTS RESORT

Ten piękny kemping oferuje duży kompleks wodny z 4 różnymi basenami - w tym zadaszony basen z podgrzewaną wodą - i 7 zjeżdżalniami. W mało prawdopodobnym przypadku, że znudzą się Wam zjeżdżalnie, znajdziecie tu także basen z falami- idealny na całe godziny zabawy.
Les Alicourts Resort ›