Top Al Fresco Holiday parks for beaches

NAJPIĘKNIEJSZE PLAŻE

 

Mimo, że kempingi Al Fresco oferują wspaniałe baseny, place zabaw i rozrywkę dla wszystkich członków rodziny, to są pewne wakacyjne tradycje, które nigdy nie znikną - jak wizyta na plaży. Dlatego większość naszych kempingów znajduje się w niewielkiej od niej odległości. Na plaży możecie nie tylko nacieszyć się szumem fal i ciepłem piasku pod stopami, ale też skorzystać z rozmaitych atrakcji. Od rowerów wodnych po kitesurfing, skutery wodne i siatkówkę – znajdziecie tu wszystko, czego potrzebujecie, aby uczynić swój dzień bardziej ekscytującym. Oczywiście istnieją także inne sposoby, aby cieszyć się plażą, jak joga na piasku lub pina colada pita pod parasolem!

PLAŻA PRZY PORT GRIMAUD

Najbliższe kempingi:  Les Prairies De La Mer i Domaine des Naiades
Jedna z najlepszych plaż na południu Francji, w Port Grimaud, jest otoczona rozkołysanymi palmami i oferuje łagodnie opadające, jasnoniebieskie płycizny - idealne dla dzieci. Jeśli dzieci nie są za małe na wiosłowanie, można wypożyczyć kajaki, a rodzice mogą nawet poszaleć na nartach wodnych. 

CARNAC PLAGE

Najbliższe kempingi: Des Menhirs i La Grande Metairie
2-kilometrowy odcinek piasku, który jest szczególnie popularny wśród młodych rodzin, zachwyconych białymi piaskami i krystalicznie czystymi błękitnymi wodami Zatoki Biskajskiej. Plaża jest nadzorowana w sezonie, to także idealne miejsce dla miłośników wiosłowania.

PLAGE DU CASINO

Najbliższy kemping: La Vallee 
Dzięki długiej i szerokiej strefie złotego piasku ta plaża jest świetna do wiosłowania i pływania. Usytuowana w płytkiej, osłoniętej zatoce, oferuje coś dla każdego: basen z wodą morską, platformę do nurkowania, brodzik, windsurfing, siatkówkę, a nawet bary, gdy będziecie chcieli zaspokoić pragnienie.

PLATJA DE CANYELLES

Najbliższy kemping: Camping Cala Canyelles
Platja de Canyelles ma ten sam biały piasek, co jej kuzynki na Costa Brava, i jest osłonięta wysokimi klifami pokrytymi drzewami sosnowymi. Malownicza zatoka jest pełna atrakcji, takich jak narty wodne i kajaki dla tych, którzy lubią spędzać wakacje aktywnie - a na tych z Was, którzy chcą po prostu odpocząć, czekają hamaki.

PLAGE DES MOUETTES

Najbliższe kempingi Le Clarys Plage i Sol a Gogo
Na końcu odcinka pięknego piaszczystego wybrzeża znajduje się Plage des Mouettes, naturalnie osłonięta plaża mająca też tę zaletę, że w pobliżu znajdują się sklepy z zimnymi napojami. Jeśli chcecie spróbować czegoś innego, niedaleko położona jest La Plage des Salines, jedna z oficjalnych plaż nudystów w Vendée.

MARSEILLAN PLAGE

Co powiecie na relaks na 6-kilometrowym odcinku plaży w Marseillan lub kąpiel w ciepłych turkusowych wodach? A może wolicie cieszyć się 30-kilometrowymi trasami rowerowymi w okolicy?  Głodni? Czas na spróbowanie lokalnych owoców morza i wina!

LA PLAGE CENTRALE

Najbliższe kempingi: La Chapelle i La Sirene

Mieszkańcy są niesamowicie dumni ze swojej plaży oznaczonej Błękitną Flagą, a my doskonale to rozumiemy! Piękne, dziewicze plaże o długości 7 km są dostępne dla każdego, tutaj również dla osób niepełnosprawnych, które mogą cieszyć się zarówno piaskiem, jak i ciepłymi wodami oceanu.

PLATJA DE RIBES ROGES

Najbliższy kemping: Vilanova Park

Platja de Ribe Roges oferująca 204 000 m2 złotego piasku czeka na Was i wasze wiaderka z łopatkami! Ta bezpieczna plaża, oznaczona Błękitną Flagą wyposażona jest w 375 leżaków, siłownię na świeżym powietrzu dla miłośników sportu, bary, kuszące chłodnymi napojami i czystą wodę dla tych, którzy mają ochotę na orzeźwiającą kąpiel.