Wakacje w szczycie sezonu nawet 40% taniej!Wakacje w szczycie sezonu 2020 nawet 40% taniej!

 
Nasza super oferta została poszerzona o dodatkowe kraje! Już teraz macie wyjątkową okazję zarezerowania swoich wymarzonych wakacji z nawet 40% rabatem w szczycie sezonu! Cokolwiek nie wybierzecie: Chorwację, Włochy, Hiszpanię czy Francję, czekają na Was doskonałe wakacje pełne słońca, uśmiechów, pysznego jedzenia i wakacyjnej atmosfery!

Podczas dokonywania rezerwacji użyjcie kodu rabatowego LATO2020!

 
Nie zwlekajcie z rezerwacją - oferta ważna jest tylko do wyczerpania miejsc! Po tak długiej przerwie należą się Wam wakacje pełne relaksu i zapomnienia, a taka okazja może się już nie powtórzyć. Podczas dokonywania rezerwacji pamiętajcie o wpisaniu kodu rabatowego LATO2020, który obniży cenę Waszych wakacji. Pakujcie walizki! Chorwacja, Włochy, Hiszpania i Francja czekają na Was!
 

W razie pytań bardzo prosimy o wiadomość na adres e-mail: rezerwacja@alfresco-holidays.pl

Oferta obowiązuje dla nowych rezerwacji dokonanych od 31.07.2020. Wysokość rabatu uzależniona jest od regionu i długości pobytu. Minimalny pobyt to 3 noce. Rabat łączy się z naszymi ofertami specjalnymi. Dostępność miejsc jest ograniczona. Z oferty wyłączone są campingi: WM011, WM017 i RV012.