WAKACJE 2022 

 
Nigdy nie jest za wcześnie, żeby zacząć spełniać marzenia i wybrać swoją kolejną podróż! Już dzisiaj możesz zarezerwować pobyt 2022 z Al Fresco i spojrzeć w przyszłość z uśmiechem oczekując na następne, pełne słońca wakacje. Wybierz swój idealny kemping - nad morzem, w górych czy nad jeziorem i zacznij odliczać dni do chwil spędzonych w jednym z wakacyjnych parków w otoczeniu swoich bliskich.   
 
Mamy dla Ciebie całą paletę kempingów, wśród których z pewnością znajdziesz ten, który da Ci poczucie swobody i wolności. Jeśli potrzebujesz inspiracji, zajrzyj na naszego bloga, albo przejrzyj artykuły na naszej stronie. Tu znajdziesz kempingi ze świetnymi parkami wodnymi, tutaj kempingi z najpiękniejszymi plażami, tutaj kempingi najlepsze dla par, tu wybierzesz idealny kempingi na wypoczynek w SPA, a tutaj miejsca, które poznawać można z roweru oraz wiele, wiele innych.

WIELKANOC 2022

Jeśli masz ochotę na relaks na świeżym powietrzu albo na rozpoczęcie kolejnego wakacyjnego sezonu z prawdziwym "przytupem", wybierz swój kemping na niezapomnianą Wielkanoc z Al Fresco!

Wielkanoc ›

MAJÓWKA 2022

Fantastyczny park rozrywki Duinrell, chwila relaksu na adriatyckiej plaży czy wizyta w Disneylandzie blisko Paryża? Wybierz swoje wymarzone miejsce na majówkę 2022 z AL Fresco!

Weekend majowy ›

SZKOLNE WAKACJE 2022

To mogą być najlepsze wakacje jakie do tej pory spędziliście z dziećmi! Kluby dla dzieci, animacje, świetne baseny, boiska - Al Fresco to doskonały wybór na lato 2022 z rodziną!

Szkolne wakacje ›

BLOGOWE INSPIRACJE AL FRESCO

Szukasz pomysłów na wakacje 2022? Zajrzyj na bloga i zainspiruj się naszymi podpowiedziami!

Odwiedź blog ›

RABAT DLA STAŁYCH KLIENTÓW

W podziękowaniu dla naszych stałych klientów mamy coś specjalnego - 10% rabatu, który łączy się z inymi ofertami!

Rabat lojalnościowy ›